Transportavimo dėžės

 • Transportavimo ir sandėliavimo dėžės (konteineriai) gaminame iš faneros, OSB plokščių aba medinių lentų.

  Transportavimo dėžės ir konteineriai skirti prekių sandėliavimui ir transportavimui apsaugant jas nuo išorinių pažeidimų, palengvina su transportavimu iškilusiais sunkumais.

  Fanerinės transportavimo dėžės ir konteineriai susideda iš šešių faneros komponentų, kurie yra sutvirtinti tarpusavyje medvaržčiais, panaudojant lentas ar tašus.

  OSB transportavimo dėžės ir konteineriai taip pat susideda iš šešių faneros komponentų, kurie yra sutvirtinti tarpusavyje medvaržčiais, panaudojant lentas ar tašus.

  Medinės transportavimo ir sandėliavimo dėžes iš tarinių lentelių arba statybinės medienos skirtos krovinių transportavimui apsaugant juos nuo išorinių pažeidimų.

   

  Dėžes galime pagaminti pagal Jūsų pateiktus brėžinius arba pagal poreikį.


  Jei produkciją siunčiate į trečias šalis, medieną apdorojame ir uždedame atitinkamą ženklą kad dėžės atitinka ISPM 15 reikalavimus. 

   

  SPAUSKITE norėdami peržiūrėti fanerinių transportavimo dėžių pavyzdžius.

  SPAUSKITE norėdami peržiūrėti OSB transportavimo dėžių pavyzdžius.

   

  SPAUSKITE norėdami peržiūrėti medinių transportavimo dėžių pavyzdžius.

   

  Transportavimo dėžės dažniausiai naudojamos apsaugoti prekes ar produktus, kai jie yra pervežami iš vienos vietos į kitą. Transportavimo dėžės naudojamos daugeliu įvairių pramonės šakų, pavyzdžiui:

  • Maisto pramonėje: maisto produktams pervežti iš gamybos vietos į sandėlius arba parduotuves.
  • Elektronikos pramonėje: elektronikos gaminiams pervežti iš gamybos vietos į sandėlius arba parduotuves.
  • Statybos pramonėje: statybos medžiagoms pervežti iš gamybos vietos į statybos vietą.
  • Logistikos ir krovinių pervežimo pramonėje: krovinių pervežimui iš vienos vietos į kitą.
  • Meno kūrinių transportavimui ir saugojimui. 

  Taip pat transportavimo dėžės gali būti naudojamos asmeninėms reikmėms, pavyzdžiui, pervežant asmeninius daiktus iš vieno būsto į kitą. Dėžės gali būti skirtingų dydžių ir pagamintos iš medinių lentų, faneros arba OSB plokščių, priklausomai nuo pervežamų prekių. Svarbu pasirinkti tinkamas transportavimo dėžes, kad prekės būtų apsaugotos ir atvyktų saugiai į savo galutinę vietą.

   

  Kuo skiriasi OSB ir fanerinės transportavimo dėžės nuo medinių transportavimo dėžių?

  Fanerinės transportavimo dėžės yra pagamintos iš faneros plokštės, kuri gaminama suklijuojant medienos lukšto sluoksnius. Ji yra atsparesnė skilimams ir deformacijai, nei paprasta mediena.

  Fanera yra patvari ir gali apsaugoti pervežamas prekes nuo įvairių pažeidimų, pavyzdžiui, smūgių ar drėgmės. Dėl savo savybių, šios dėžės yra dažnai naudojamos pervežti lengvesnes ir mažesnes prekes, pavyzdžiui, elektronikos gaminius ar maisto produktus, meno kūrinius.

  Fanerinės transportavimo dėžės neturi tarpelių, kas būdinga lentinėms transportavimo dėžėms ir turi gražesnį estetinį vaizdą, nei OSB ar lentinės transportavimo dėžės.

  OSB (orientuotų skiedrų plokštė) transportavimo dėžės yra pagamintos iš medžio skiedrų plokštės, kuri pasižymi geru apdirbimu ir yra pigesnė nei fanera.

  Medinės transportavimo dėžės yra pagamintos iš medinių lentų. Dėžės gali būti naudojamos pervežti sunkesnes prekes, pavyzdžiui, statybines medžiagas arba sunkesnius įrengimus. Medinės transportavimo dėžės yra pigesnės nei fanerinės ar OSB, tačiau jos gali būti patvaresnės ir apsaugoti pervežamas prekes nuo didesnio spaudimo ar smūgių.

  Svoris: fanerinės ar OSB transportavimo dėžės paprastai yra lengvesnės už medines dėžes, todėl jos yra lengviau pervežamos ir sudaro bendrą mažesnį svorį pervežimo metu.

  Patvarumas: medinės transportavimo dėžės yra patvaresnės už fanerines, nes jos yra pagamintos iš stipresnės medienos masyvo. Tai reiškia, kad jos gali atlaikyti didesnę apkrovą ir didesnį spaudimą pervežimo metu. Fanerinės transportavimo dėžės gali lengviau sugadinti ar sudžiūti, ypač jei jos yra per ilgai saulėje arba drėgnoje aplinkoje.

  Kaina: fanerinės ar OSB transportavimo dėžės paprastai yra brangesnės už medines. Tai yra dėl to, kad medinės lentos yra pigesnės nei faneros ar OSB plokštės.

  Aplinka: Fanerinės transportavimo dėžės yra daugiau taršios nei medinės, dėl jos gamyboje naudojamų klijų. Orientuotų skiedrų plokščių atliekas kaip ir medieną lengvai utilizuosite kaip įprastos medienos atliekas.

  Paskirtis: fanerinės ar OSB transportavimo dėžės gali būti naudojamos įvairiems tikslams, pavyzdžiui, maisto produktams pervežti ar elektronikos gaminiams. Medinės transportavimo dėžės dažniausiai naudojamos sunkesniems kroviniams.

  Nereikėtų manyti, kad medinės transportavimo dėžės yra visada geriau nei fanerinės, ir atvirkščiai. Pasirinkimas tarp medinių, OSB ar fanerinių transportavimo dėžių turėtų būti atliekamas atsižvelgiant į pervežamų prekių poreikius ir galimybes. Svarbu pasirinkti tinkamą transportavimo dėžę, kad pervežamos prekės būtų apsaugotos ir atvyktų saugiai į savo galutinę vietą.

   

  Jeigu nežinote, kokio tipo transportavimo dėžių reikia pervežti Jūsų krovinius, pasikonsultuokite su mumis.